24/10 - Unilever stond vandaag bij de winnaars in de AEX-index na kwartaalcijfers die goed werden ontvangen door beleggers. Unilever volgde met een koerswinst van bijna 3 procent na voor het vierde kwartaal op rij meer producten te verkopen.
23/10 - In aanloop naar een mogelijke verkoop verhuist Unilever zijn ijsdivisie van Rotterdam naar Amsterdam. De ongeveer 450 medewerkers gaan daar dan vanaf begin 2025 aan de slag vanuit hun nieuwe kantoor in de Reguliersdwarsstraat.
21/10 - De nieuwsbrief is uit, lees het verslag van de Vitaliteitsdag 2024 en bekijk de sfeerfoto’s in het fotoboek……..
20/10 - Twijfel over griepklachten?; Stoppen met roken? ; Mondzorg: wat krijg ik vergoed?; Zorgzaken online regelen?; Check je huid met SkinVision; Je woning en spullen uitgebreid verzekerd?; Handig om te lezen.
12/10 - Er wordt duidelijk veel R&D geld gestopt in meerdere gebieden. In dit artikel leest u meer over ice cream snacks en de ontwikkeling van duurzame verpakkings materialen en -technologieën.
10/10 - Unilever heeft vandaag de verkoop afgerond van haar Russische dochteronderneming aan Arnest Group, een Russische fabrikant van parfums, cosmetica en huishoudelijke producten.
Het voormalige Unilever-hoofdkantoor aan de Nassaukade krijgt met de Turkse ziekenhuisketen Acibadem alweer een nieuwe gebruiker. Patiënten kunnen hier binnenkort terecht voor alle gangbare ziekenhuiszorg
Terwijl veel zonnepaneleneigenaren zich aan het oriënteren zijn op een thuisaccu is de Unilever ijsfabriek in het Duitse Heppenheim haar diepvriesmagazijn op een andere manier aan het ombouwen tot een enorme energiebuffer.
23/09 - Door de manier waarop onze ingrediënten worden verbouwd te veranderen, helpen we de bodem te beschermen, water te behouden, de natuur te herstellen en een veerkrachtiger toeleveringsketen op te bouwen.